Máme vše co potřebujete...


Dokonalé privátní wellness


5 metrů dlouhý bazén s protiproudem


Sauna včetně ochlazovacího bazénku


Vířivka i tradiční Hot tube  


TOP PRIVAT Wellness


Zábava pro děti i dospělé za každého počasí


Děti pusťte řádit do bazénu  a  vy si vychutnejte pravou FINSKOU saunu! Jistě oceníte nově zbudovaný ochlazovací bazének a následně vířivku, která je součástí pětimetrového SwimSpa, odkud budete mít přehled o řádících dětech.   

Kávovar 


Vychutnejte si čerstvě namletou kávu! 


Pobyt na naší chalupě je plný zábavy i skvělých zážitků. Dali jste si někdy kávu v divočině? Zapnete kávovar s vlastní oblíbenou zrnkovou kávou, vyberete vhodný hrníček, počkáte minutku či dvě, vezmete voňavý šálek s kávou a jdete na terasu užít si výhled na pohoří Kralického Sněžníku.

Pračka


Zjednodušte si balení. Počítejte s pračkou!


Každý kdo má malé dítě ví, jak rychle děti dokáží zamazat čisté oblečení. Proto jsme jako součást kuchyně nainstalovali pračku. Víme, jak je skvělé, když nemusíte s sebou balit spoustu oblečení, ale můžete se spolehnout, že kdykoliv budete potřebovat, tak si můžete vyprat.

Ručníky i prostěradla


Soustřeďte se na zážitky! Máme vše co potřebujete! 


Jsme neobyčejná wellness chalupa v čisté přírodě, takže součástí pobytu jsou samozřejmě ručníky i prostěradla do sauny. Vytvořili jsme ideální místo, kam můžete přijet s minimem věcí.    

2 lednice


Místa v chladničce je dost pro všechny. 


U nás na chalupě si můžete vařit dle vlastní chuti a tak jistě oceníte dvě prostorné lednice. Větší z nich je populární dvoukřídlá americká lednice s ledovačem a je umístěna přímo v kuchyni. Druhá je připravena kousek za kuchyní v party místnosti, kde najdete i kontaktní grill a výčep.   

Připravené dřevo


Vychutnejte si teplo přirozeného ohně bez námahy.


Víme jak je krásné, když přijedete, zatopíte v kamnech a užíváte si klidného večera. Přesně takto připravujeme naši chalupu všem hostům. Od první chvíle máte připravené dřevo na podpal. Samozřejmě pro fajnšmekry je připravena i sekyra značky Fiskars.   

Online kdekoli


Wifi signál pokrývá celou chalupu.


Je jedno zda používáte internet k zábavě nebo práci. Jistě oceníte silné pokrytí celé chalupy bezdrátovým internetem. Můžete tak pracovat nebo se bavit v každém koutu chalupy.  

Sport 24/7


Kombinujte bazén, saunu posilovnu a lyže nebo kolo.


Bazén s protiproudem může být skvělým kompenzačním prvkem po náročné tůře, celodenní lyžovačce nebo pořádné náloži činek v posilovně. Samozřejmostí je večerní sauna s ochlazovacím bazénkem.    

Víc než jídlo...


 Užijte si společnou přípravu hlavního jídla.


Vaření může být skvělá příležitost jak zapojit celou rodinu nebo prolomit ledy a začít neformální rozhovor. Nenechte si ujít příležitost změnit přípravu jídla ve společenskou událost s vašimi blízkými.

Skvělá aparatura


Vychutnejte si pořádnou porci kvalitní hudby.


Sklenka whisky, partička kulečníku a k tomu písně vašich oblíbených interpretů. Nebo dětská oslava s výborným ozvučením a společenskými hrami na velkém stole. To všechno jsou možnosti jak využít vyjimečnou a moderní aparaturu.       

Další vychytávky

Nočník a přebalovací pult

Jsme připraveni i na ty nejmenší hosty

Svíčky a další detaily

Příjemnou atmosféru tvoří detaily

Vanička pro děti

Snažíme se mít vše, co rodina potřebuje

Myčka nádobí

Neztrácejte čas umýváním nádobí

10 parkovacích míst

V zimě udržovaná příjezdová cesta

Teplovodní čerpadlo

Zcela automatické vytápění

Vyhřívaná lyžárna

Teplé boty do každého počasí

Kamerový systém

Vše pro maximální klid a bezpečí

Svěží ranní vzduch daleko od smogu velkoměsta. 


Dovolte si prožít nejkrásnější rodinné chvíle v luxusu čisté přírody.
Martin
s více rodinami


Nádherné ubytování,
super komfort, perfektní relax.
Top místo pro rodinnou oslavu !